نمونه سوالات پیام نور

نمونه سوال و اخبار پیام نور

نمونه سوالات پیام نور

نمونه سوال و اخبار پیام نور

نمونه سوالات پیام نور

دانلود نمونه سوالات تمام رشته های پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

پیام نور سوال در تلگرام
https://telegram.me/psoal

 

برگزاری یادواره 175 شهید غواص در دانشگاه پیام نور کنگان

یادواره 175 شهید غواص عملیات والفجر 4 و 15 شهید غواص استان بوشهر و تنها شهید مدافع حرم استان بوشهر روز در دانشگاه پیام نور کنگان برگزار شد .

رییس دانشگاه پیام نور مرکز کنگان دراین مراسم گفت: این مراسم به پاس گرامیداشت 175 شهید غواص عملیات والفجر 4 و 15شهید غواص استان بوشهر واولین شهید مدافع حرم استان وهمچنین درتجلیل از اقدام شجاعانه پاسداران انقلاب اسلامی دردستگیری ملوانان آمریکایی است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی نیز در این آیین گفت: حفظ قداست شهدا رسالت جامعه امروزی است و جامعه نیازمند نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت است.

سردار علی رزمجو بیان داشت: شهدای غواص اسوه های ایثارگری بودند که فرهنگ ایثار و شهادت را تعالی بخشیده و خاطرات آنها برای همیشه در تاریخ ثبت و ضبط شد.

وی گفت: به برکت انفاس قدسی امام راحل عظیم الشان و شهدای والمقام بویژه 175 شهید مظلم غواص ، فرهنگ ایثار و شهادت در کشور بویژه مراکز علمی و دانشگاهی نهادینه شده است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در بخش دیگری از صحبت های خود با تبیین و تشریح نحوه دستگیری سربازان آمریکایی در آبهای خلیج فارس گفت: به تعبیر عالی فرماندهی کل قوا این کار بزرگ در حقیق کار خدا بود.

رزمجو بیان داشت: دستگیری سربازان آمریکایی در روزی که رییس جمهوری آمریکا ادعا می کرد قوی ترین ارتش دنیا را دارد، حیثیت آمریکا را بر باد داد و آنها را مجبور کرد تا از موضع ضعف و ملتمسانه خواهان آزادی سربازان خود شوند.

وی همچنین با تجلیل از مقام شامخ شهید احمدی جوان اولین شهید مدافع حرم گفت: استان بوشهر با پیشینه ای دیرینه در مبارزه با استکبار و ظلم و جور همواره طلایه دار روحیه ایثار ، جهاد و مقاومت در کشور است.

امام جمعه کنگان نیز گفت: مهمترین پیام شهدای غواص غیرت دینی است و آنچه امروز مهم است پاسداری از آرمانها و ارزشهای شهدا و تداوم راه سترگ آنهاست.

حجت الاسلام محمود محمودی در ارتباط با بازداشت سربازان آمریکایی در آب های سرزمینی ایران نیز بیان کرد: این اقدام شجاعانه و بهنگام هیمنه پوشالی سردمدار استکبار را در هم شکست.

در این آئین از خانواده 15 شهید غواص و شهید مدافع حرم تجلیل و تابلوی یادبودی به پاس شجاعت سردار رزمجو به وی اهدا شد.